Strona główna

Kontakt

Adres:

Zakład produkcyjny: lakiernia główna, biuro

ul. Łuczanowicka 30
31-766 Kraków
tel. 12 / 688 66 00 | fax. 12 / 688 66 88

Zakład produkcyjny:

ul. Rozrywka 45
31-419 Kraków

Siedziba:

ul. Gryczana 30 A
31-266 Kraków

Działy:

  • Sekretariat
  • Dział Sprzedaży / Obsługa klienta
  • Dział marketingu
  • Dział jakości
  • Lakiernia proszkowa - produkcja
  • Obróbka metalu - produkcja
  • Transport

Dział Sprzedaży / Obsługa klienta

Klaudia Koperek

LAKIERNIA PROSZKOWA
Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży
600 070 033
k.koperek@colorex.pl

Łukasz Markiewicz

OBRÓBKA METALU
Z-ca Dyrektora ds. Marketingu i Sprzedaży
600 070 233
l.markiewicz@colorex.pl

Rafał Maj

Produkcja seryjna / Automotive
600 070 266
r.maj@colorex.pl

Barbara Cheba

Obsługa stacjonarna
600 070 005
b.cheba@colorex.pl

Magdalena Czapla

600 070 086
m.czapla@colorex.pl
Województwa: małopolskie • łódzkie • wielkopolskie • pomorskie • kujawsko-pomorskie • warmińsko-mazurskie

Agnieszka Stryjska

600 070 084
a.stryjska@colorex.pl
Województwa: śląskie • opolskie • dolnośląskie • lubuskie • zachodniopomorskie

Małgorzata Bobowiec

600 070 081
m.bobowiec@colorex.pl
Województwa: podkarpackie • świętokrzyskie • lubelskie • mazowieckie • podlaskie